beagle HEAD - en to lt translation catalogue (217 entries)

en: <b>Add Remote Host</b>
lt: <b>Pridėti nutolusį kompiuterį</b>

en: <b>Administration</b>
lt: <b>Administravimas</b>

en: <b>Conversations History</b>
lt: <b>Pokalbių istorija</b>

en: <b>Display</b>
lt: <b>Rodymas</b>

en: <b>Exclude Resource</b>
lt: <b>Išskirti resursą</b>

en: <b>General</b>
lt: <b>Bendri</b>

en: <b>Networking</b>
lt: <b>Tinklas</b>

en: <b>Privacy</b>
lt: <b>Privatumas</b>

en: <b>Select Mail Folder</b>
lt: <b>Pasirinkite pašto aplanką</b>

en: About Desktop Search
lt: Apie darbo aplinkos paiešką

en: Accessed:
lt: Žiūrėta:

en: Add Remote Host
lt: Pridėti nutolusį kompiuterį

en: Add a remote search-enabled host you wish 
    to network with.
lt: Pridėkite kompiuterį su įjungta nutolusios
    paieškos galimybe, su kuriuo norite susijungti
    tinkle.

en: Add any additional paths to be included for indexing.
lt: Pridėkite bet kokius papildomus indeksuojamus kelius.

en: Add any remote search-enabled hosts you wish to network with.
lt: Pridėkite bet kokius tinkle esančius kompiuterius su įjungta nutolusios paieškos galimybe.

en: Adding this path will obsolete some of the existing include paths. This will result in the removal of the old obsolete paths. Do you still wish to add it?
lt: Pridėjus šį kelią, kai kurie egzistuojantys keliai taps pasenusiais. Šie seni ir nebenaudojami keliai bus ištrinti. Vis dar norite jį pridėti?

en: Adjust which types of results should be visible, and in what order they should be presented when grouped by type.
lt: Nurodykite kokių tipų rezultatai turėtų būti matomi ir kokia tvarka jie turėtų būti rodomi, kai sugrupuojami pagal tipą.

en: Allow _external access to local search services
lt: Leisti priėjimą iš _išorės prie vietinių paieškos paslaugų

en: Applications
lt: Programos

en: Archives
lt: Archyvai

en: Are you sure you wish to remove this entry from the list of public paths?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį įrašą iš viešų kelių sąrašo?

en: Are you sure you wish to remove this host from the list?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį kompiuterį iš sąrašo?

en: Are you sure you wish to remove this item from the list of data to be excluded from indexing?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą iš neindeksuojamų duomenų sąrašo?

en: Are you sure you wish to remove this path from the list of directories to be included for indexing?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį kelią iš indeksuojamų aplankų sąrašo?

en: Audio
lt: Garsas

en: Author:
lt: Autorius:

en: Beagle cannot be run as root
lt: Beagle negalima paleisti root naudotoju

en: Ca_lendar events
lt: Įvykiai ka_lendoriuje

en: Calendar Events
lt: Įvykiai kalendoriuje

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Close Desktop Search
lt: Užverti darbo aplinkos paiešką

en: Configure Desktop Search & Indexing
lt: Darbastalio paieškos ir indeksavimo konfigūravimas

en: Configure search & indexing properties
lt: Konfigūruoti paieškos ir indeksavimo savybes

en: Contacts
lt: Kontaktai

en: Contains {0} Item | Contains {0} Items
lt[0]: Yra {0} elementas
lt[1]: Yra {0} elementai
lt[2]: Yra {0} elementų

en: Conve_rsations
lt: P_okalbiai

en: Conversations
lt: Pokalbiai

en: Conversations in {0}
lt: Pokalbiai esantys {0}

en: Conversations with {0}
lt: Pokalbiai su {0}

en: Date Received:
lt: Gavimo data:

en: Date Sent:
lt: Išsiuntimo data:

en: Date Viewed:
lt: Žiūrėjimo data:

en: Date _Modified
lt: _Modifikavimo data

en: Desktop Search
lt: Darbo aplinkos paieška

en: Display the search window by pressing:
lt: Rodyti paieškos langą paspaudus:

en: Documents
lt: Dokumentai

en: E-Mail
lt: El. paštas

en: E-Mail:
lt: El. paštas:

en: Empty
lt: Tuščia

en: Error adding path
lt: Klaida pridedant kelią

en: Exclude Resource
lt: Išskirti resursą

en: Exif Directory
lt: Exif aplankas

en: Exit Desktop Search
lt: Uždaryti darbo aplinkos paiešką

en: Filename _pattern
lt: Rinkmenos pavadinimo ša_blonas

en: Find Now
lt: Rasti dabar

en: Folders
lt: Aplankai

en: For security reasons, Beagle cannot be run as root.  You should restart as a regular user.
lt: Saugumo sumetimais Beagle negalima paleisti root naudotoju. Turėtumėte paleisti iš naujo paprastu naudotoju.

en: From:
lt: Nuo:

en: Full Path:
lt: Visas kelias:

en: GPS Directory
lt: GPS aplankas

en: Help - Table of Contents
lt: Žinynas - Turinys

en: Home Phone:
lt: Namų telefonas:

en: IM Conversation
lt: IM pokalbiai

en: IM Viewer
lt: IM žiūryklė

en: I_ndex my home directory
lt: I_ndeksuoti mano namų aplanką

en: Image Directory
lt: Paveikslėlių aplankas

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: In {0} month | In {0} months
lt[0]: Per {0} mėnesį
lt[1]: Per {0} mėnesius
lt[2]: Per {0} mėnesių

en: In {0} week | In {0} weeks
lt[0]: Per {0} savaitę
lt[1]: Per {0} savaites
lt[2]: Per {0} savaičių

en: In {0} year | In {0} years
lt[0]: Per {0} metus
lt[1]: Per {0} metus
lt[2]: Per {0} metų

en: Indexing
lt: Indeksavimas

en: InterOperability Directory
lt: Suderinamumo aplankas

en: Invalid host entry
lt: Netinkamas kompiuterio įrašas

en: Last Edited:
lt: Vėliausiai redaguota:

en: MMM d, yyyy
lt: yyyy MMM d

en: MMMM d yyyy, h:mm tt
lt: yyyy MMMM d, H:mm

en: MMMM d, h:mm tt
lt: MMM d, H:mm

en: M_ail folder:
lt: P_ašto aplankas:

en: Mail attachment
lt: Laiško priedas

en: Mail folder:
lt: Pašto aplankas:

en: Mobile Phone:
lt: Mobilusis telefonas:

en: Modified:
lt: Modifikuota:

en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Name
lt: Vardas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Netbeagle Node not added
lt: Netbeagle mazgas nepridėtas

en: Networking
lt: Tinklas

en: News Feeds
lt: Naujienų kanalai

en: No Recent Searches
lt: Nėra paskutiniųjų paieškų

en: No results were found.
lt: Rezultatų nerasta.

en: On This Computer
lt: Šiame kompiuteryje

en: Open
lt: Atverti

en: Orientation
lt: Orientacija

en: P_ath:
lt: K_elias:

en: P_attern:
lt: Š_ablonas:

en: Path not added
lt: Kelias nepridėtas

en: Path:
lt: Kelias:

en: Pattern:
lt: Šablonas:

en: Please select a resource you wish to exclude from indexing.
lt: Pasirinkite resursą, kurio indeksuoti nenorite.

en: Please select the mail folder you wish to exclude from indexing.
lt: Pasirinkite pašto aplanką, kurio indeksuoti nenorite.

en: Quick Tips
lt: Greiti patarimai

en: Quit
lt: Išeiti

en: Recent Searches
lt: Paskutiniosios paieškos

en: Reload configuration
lt: Perkrauti konfigūraciją

en: Remote host already present in the list.
lt: Nutolęs kompiuteris jau sąraše yra.

en: Remove host
lt: Pašalinti kompiuterį

en: Remove item
lt: Pašalinti elementą

en: Remove obsolete paths
lt: Pašalinti nebenaudojamus kelius

en: Remove path
lt: Pašalinti kelią

en: Remove public path
lt: Pašalinti viešą kelią

en: Reveal in Folder
lt: Parodyti aplanke

en: Search
lt: Paieška

en: Search & Indexing
lt: Paieška ir indeksavimas

en: Search E-Mail and Instant Messaging logs
lt: Ieškoti el. laiškų ir greitų žinučių žurnalų

en: Search Preferences
lt: Paieškos nustatymai

en: Search applications
lt: Ieškoti programose

en: Search calendar events
lt: Ieškoti įvykių kalendoriuje

en: Search contacts
lt: Ieškoti kontaktuose

en: Search documents
lt: Ieškoti dokumentuose

en: Search everywhere
lt: Ieškoti visur

en: Search for data on your desktop
lt: Ieškoti duomenų Jūsų darbo aplinkoje

en: Search images
lt: Ieškoti paveikslėlių

en: Search service not running
lt: Paieškos paslauga nepaleista

en: Search sound and video files
lt: Ieškoti garso ir vaizdo rinkmenų

en: Select Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Select Mail Folder
lt: Pasirinkite pašto aplanką

en: Select Path
lt: Pasirinkite kelią

en: Select path
lt: Pasirinkite kelią

en: Send Mail
lt: Išsiųsti paštu

en: Send in Mail
lt: Išsiųsti paštu

en: Set as Wallpaper
lt: Padaryti darbastalio fonu

en: Show
lt: Rodyti

en: Site:
lt: Svetainė:

en: Sor_t
lt: Rūšiuo_ti

en: Sort matches by name
lt: Rūšiuoti atitikmenis pagal pavadinimą

en: Sort the best matches first
lt: Rūšiuoti pagal atitikmens tikslumą

en: Sort the most-recently-modified matches first
lt: Rūšiuoti pagal vėliausiai modifikuotus atitikmenis

en: Specify any resources, such as paths, patterns, mail folders or type of objects you wish to exclude from indexing.
lt: Nurodykite bet kokius resursus, tokius kaip kelius, šablonus, pašto aplankus arba objektų tipus, kurių indeksuoti nenorite.

en: Specify paths that should be available for external access.
lt: Nurodykite kelius, kuriuos galima pasiekti iš išorės

en: Start search service
lt: Paleisti paieškos paslaugą

en: Start searching
lt: Pradėti paiešką

en: Subject:
lt: Tema:

en: The configuration file has been modified by another application. Do you wish to discard the currently displayed values and reload configuration from disk?
lt: Konfigūracijos rinkmena buvo modifikuota kitos programos. Ar norite atsisakyti dabar rodomų reikšmių ir iš naujo įkelti konfigūraciją iš disko?

en: The orientation of the tray.
lt: Skydelio orientacija.

en: The selected path is already configured for external access.
lt: Pasirinktas kelias jau sukonfigūruotas išoriniam priėjimui.

en: The selected path is already selected for indexing and wasn't added.
lt: Pasirinktas kelias jau pasirinktas indeksavimui bet nebuvo pridėtas.

en: The selected path wasn't added. The list contains items that supercedes it and the data is already being indexed.
lt: Pasirinktas kelias nebuvo pridėtas. Sąraše yra elementai, kurie jį pakeičia ir duomenys jau yra indeksuojami.

en: The specified path could not be found and therefore it could not be added to the list of resources excluded for indexing.
lt: Nurodytas kelias nerastas, todėl jis nebuvo įtrauktas į neindeksuojamų resursų sąrašą.

en: Thumbnail Directory
lt: Mini vaizdų aplankas

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: To exclude search terms, use the minus symbol in front, such as <b>-cats</b>
lt: Norėdami išskirsti paieškos žodžius, priekyje panaudokite minuso ženklą, pvz.: <b>-katės</b>

en: To search for optional terms, use OR.  ex: <b>George OR Ringo</b>
lt: Norėdami ieškoti vieno arba kito žodžio, naudoktie OR, pvz.: <b>Jonas OR Petras</b>

en: To:
lt: Kam:

en: Today
lt: Šiandien

en: Today, {0}
lt: Šiandien, {0}

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Type
lt: Tipas

en: Type in search terms
lt: Įveskite paieškos žodžius

en: Type:
lt: Tipas:

en: Unknown Directory
lt: Nežinomas aplankas

en: Unknown duration
lt: Nežinoma trukmė

en: Video
lt: Vaizdas

en: Websites
lt: Svetainės

en: When searching for a phrase, add quotes. ex: <b>"There be dragons"</b>
lt: Kai ieškote frazės, pridėkite kabutes, pvz.: <b>„Rokenrolo naktys“</b>

en: Work Phone:
lt: Darbo telefonas:

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Yesterday, {0}
lt: Vakar, {0}

en: You can change the scope of your search using the "Search" menu. A broader search scope might produce more results.
lt: Galite pakeisti Jūsų paieškos ribas naudodami meniu „Paieška“. Naudojant didesnes paieškos ribas gali būti rasta daugiau rezultatų.

en: You can use upper and lower case; search is case-insensitive.
lt: Galite naudoti tiek mažąsias, tiek didžiąsias raides; paieškos rezultatai nesiskirs.

en: You should check the spelling of your search words to see if you accidentally misspelled any words.
lt: Turėtumėte patikrinti Jūsų ieškotinų žodžių rašybą, galbūt Jūs netyčia neteisingai parašėte kurį nors žodį.

en: Your search for "{0}" did not match any files on your computer.
lt: Jūsų „{0}“ paieška, neatitiko jokių rinkmenų Jūsų kompiuteryje.

en: _Actions
lt: _Veiksmai

en: _Address:
lt: _Adresas:

en: _Allow Beagle to be run as root
lt: _Leisti Beagle veikti kaip root

en: _Applications
lt: _Programos

en: _Contacts
lt: _Kontaktai

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Documents
lt: _Dokumentai

en: _Everywhere
lt: _Visur

en: _Find:
lt: _Rasti:

en: _Folder path
lt: _Aplanko kelias

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Images
lt: _Paveikslėliai

en: _Mail folder
lt: _Pašto aplankas

en: _Maximum number of results displayed:
lt: _Maksimalus rodomų rezultatų skaičius:

en: _Media
lt: _Multimedija

en: _Name
lt: _Pavadinimas

en: _Relevance
lt: _Tinkamumas

en: _Search
lt: _Paieška

en: _Start search & indexing services automatically
lt: _Paleisti paieškos ir indeksavimo paslaugas automatiškai

en: application
    applications
    app
    apps
lt: programa
    programos

en: archive
    archives
lt: archyvas
    archyvai

en: audio
lt: garsas
    audio

en: contact
    contacts
    vcard
    vcards
lt: kontaktas
    kontaktai
    vizitinė kortelė
    vizitinės kortelės

en: conversation
    conversations
lt: pokalbis
    pokalbiai

en: document
    documents
    office document
    office documents
lt: dokumentas
    dokumentai
    biuro dokumentas
    biuro dokumentai

en: feed
    news
    blog
    rss
lt: kanalas
    naujienos
    žurnalas
    blogas
    weblogas
    rss

en: file
    files
lt: rinkmena
    rinkmenos

en: folder
    folders
lt: aplankas
    aplankai

en: h:mm tt
lt: H:mm

en: im
    ims
    instant message
    instant messages
    instant-message
    instant-messages
    chat
    chats
lt: im
    greita žinutė
    greitos žinutės
    pokalbis
    pokalbiai

en: image
    images
    img
lt: paveikslėlis
    paveikslėliai
    pav

en: mail
    email
    e-mail
lt: laiškas
    laiškai
    el.laiškas
    el.laiškai
    el. laiškas
    el. laiškai

en: media
lt: multimedija

en: person
    people
lt: asmuo
    asmenys
    žmogus
    žmonės

en: presentation
    presentations
    slideshow
    slideshows
    slide
    slides
lt: prezentacija
    prezentacijos
    pateiktis
    pateiktys
    skaidrės

en: video
lt: vaizdas
    video

en: web
    www
    website
    websites
lt: www
    svetainė
    svetainės
    tinklalapis
    tinklalapiai

en: {0} days ago, {1}
lt: prieš {0} dienas, {1}

en: {0} hour | {0} hours
lt[0]: {0} valanda
lt[1]: {0} valandos
lt[2]: {0} valandų

en: {0} minute | {0} minutes
lt[0]: {0} minutė
lt[1]: {0} minutės
lt[2]: {0} minučių

en: {0} month ago | {0} months ago
lt[0]: prieš {0} mėnesį
lt[1]: prieš {0} mėnesius
lt[2]: prieš {0} mėnesių

en: {0} page | {0} pages
lt[0]: {0} puslapis
lt[1]: {0} puslapiai
lt[2]: {0} puslapių

en: {0} slide | {0} slides
lt[0]: {0} skaidrė
lt[1]: {0} skaidrės
lt[2]: {0} skaidrių

en: {0} week ago | {0} weeks ago
lt[0]: prieš {0} savaitę
lt[1]: prieš {0} savaites
lt[2]: prieš {0} savaičių

en: {0} year ago | {0} years ago
lt[0]: prieš {0} metus
lt[1]: prieš {0} metus
lt[2]: prieš {0} metų

en: {0}-{1} of {2}
lt: {0}-{1} iš {2}
