beagle - en to pl translation catalogue (185 entries)

en: Orientation
pl: Położenie

en: The orientation of the tray.
pl: Położenie powiadamiania.

en: <b>Conversations History</b>
pl: <b>Historia rozmów</b>

en: IM Viewer
pl: Przeglądarka IM

en: Conversations in {0}
pl: Rozmowa w {0}

en: Conversations with {0}
pl: Rozmowa z {0}

en: Search
pl: Szukaj

en: {0}-{1} of {2}
pl: {0}-{1} z {2}

en: No results were found.
pl: Nic nie znaleziono.

en: Your search for "{0}" did not match any files on your computer.
pl: Wyniki wyszukiwania "{0}" nie pasują do żadnego pliku na twoim komputerze.

en: You can change the scope of your search using the "Search" menu. A broader search scope might produce more results.
pl: Możesz zmienić zakres poszukiwań używając menu "Szukaj". Szerszy zakres poszukiwań może zwrócić więcej wyników.

en: You should check the spelling of your search words to see if you accidentally misspelled any words.
pl: Sprawdź pisownię szukanych wyrażeń aby zobaczyć czy nie popełniłeś przypadkiem błędu.

en: You can use upper and lower case; search is case-insensitive.
pl: Możesz użyć zarówno małych i dużych liter; przy wyszukiwaniu uwględniana jest wielkość znaku.

en: To search for optional terms, use OR.  ex: <b>George OR Ringo</b>
pl: Użyj operatora OR aby wyszukać kilka równorzędnych wyrażeń. np: <b>Jaś OR Małgosia</b>

en: To exclude search terms, use the minus symbol in front, such as <b>-cats</b>
pl: Użyj znaku minus przed zapytaniem aby wyłączyć konkretne wyrażenie z wyników wyszukiwania. np <b>-koty</b>

en: When searching for a phrase, add quotes. ex: <b>"There be dragons"</b>
pl: Aby wyszukać całe wyrażenie podaj je w cudzysłowie: np: <b>"Dawno dawno temu"</b>

en: Quick Tips
pl: Wstępne porady

en: Daemon not running
pl: Daemon beagled nie uruchomiony

en: Start the daemon
pl: Uruchom beagled

en: _Find:
pl: Znajdź:

en: Find Now
pl: Szukaj

en: Type in search terms
pl: Wpisz zapytanie

en: Start searching
pl: Rozpocznij wyszukiwanie

en: Move to trash
pl: Przenieś do kosza

en: Add to Library
pl: Dodaj do biblioteki

en: Mobile Phone:
pl: Telefon komórkowy:

en: Work Phone:
pl: Telefon do pracy:

en: Home Phone:
pl: Telefon domowy:

en: Reveal in Folder
pl: Otwórz w katalogu

en: Instant-Message
pl: Wiadomość błyskawiczna

note: FIXME: s/"gtk-info"/Gtk.Stock.Info/ when we can depend on gtk# 2.8 AddAction (new TileAction (Catalog.GetString ("Show Information"), "gtk-info", ShowInformation));
en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Last Edited:
pl: Data edycji:

en: Author:
pl: Autor:

en: Full Path:
pl: Położenie:

en: Empty
pl: Pusto

en: Contains {0} Item | Contains {0} Items
pl[0]: Zawiera {0} element
pl[1]: Zawiera {0} elementy
pl[2]: Zawiera {0} elementów

en: Edited:
pl: Edytowany:

en: Set as Wallpaper
pl: Ustaw jako tło

en: Modified:
pl: Zmodyfikowany:

en: IM Conversation
pl: Zapis rozmowy

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Date Received:
pl: Data otrzymania:

en: Mail attachment
pl: Załącznik

en: Send in Mail
pl: Wyślij w wiadomości E-Mail

en: Subject:
pl: Temat:

en: From:
pl: Od:

en: {0} slide | {0} slides
pl[0]: {0} slajd
pl[1]: {0} slajdy
pl[2]: {0} slajdów

en: Site:
pl: Strona internetowa:

en: Date Viewed:
pl: Ostatnio otwierany:

en: {0} page | {0} pages
pl[0]: {0} strona
pl[1]: {0} strony
pl[2]: {0} stron

en: Open
pl: Otwórz

en: Application
pl: Program

en: Contact
pl: Kontakty

en: Folder
pl: Katalogi

en: Image
pl: Obrazki

en: Audio
pl: Pliki audio

en: Video
pl: Pliki video

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Conversations
pl: Rozmowy / Wiadomości E-Mail

en: Website
pl: Strony internetowe

en: Archive
pl: Archiwum

en: {0} week ago | {0} weeks ago
pl[0]: {0} tydzień temu
pl[1]: {0} tygodnie temu
pl[2]: {0} tygodni temu

note: Lets say a year and a half to stop saying months
en: {0} month ago | {0} months ago
pl[0]: {0} miesiąc temu
pl[1]: {0} miesiące temu
pl[2]: {0} miesiący temu

en: {0} year ago | {0} years ago
pl[0]: {0} rok temu
pl[1]: {0} lata temu
pl[2]: {0} lat temu

note: FIXME: We need filters for video in Beagle. They should land soon when entagged-sharp gets video support.
en: Unknown duration
pl: Nieznany czas trwania

en: URL:
pl: Adres:

en: Accessed:
pl: Data odwiedzin:

en: No Recent Searches
pl: Brak ostatnich wyszukiwań

en: Recent Searches
pl: Ostatnie wyszukiwania

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Quit
pl: Zakończ

en: im
    ims
    instant message
    instant messages
    instant-message
    instant-messages
    chat
    chats
pl: im
    ims
    instant message
    instant messages
    instant-message
    instant-messages
    message
    messages
    chat
    chats

en: application
    applications
    app
    apps
pl: application
    applications
    program
    programs
    app
    apps

en: contact
    contacts
    vcard
    vcards
pl: address book
    contact
    contacts
    vcard
    vcards

en: folder
    folders
pl: directory
    directories
    folder
    folders

en: image
    images
    img
pl: picture
    pictures
    image
    images
    img

en: web
    www
    website
    websites
pl: web
    www
    web page
    web pages
    website
    websites

en: _Search
pl: _Szukaj

en: _Actions
pl: _Akcje

en: Sor_t
pl: Sor_tuj

en: _Help
pl: _Pomoc

en: Exit Desktop Search
pl: Wyjdź z programu

en: _Contents
pl: _Zawartość

en: Help - Table of Contents
pl: Pomoc - Spis treści

en: About Desktop Search
pl: Informacje o programie Desktop Search

en: _Everywhere
pl: _Wszędzie

en: Search everywhere
pl: Szukaj wszędzie

en: _Applications
pl: _Programy

en: Search applications
pl: Szukaj wsród programów

en: _Contacts
pl: _Kontakty

en: Search contacts
pl: Szukaj wśród kontaktów

en: _Documents
pl: _Dokumenty

en: Search documents
pl: Szukaj w dokumentach

en: Conve_rsations
pl: Konwe_rsacje

en: Search E-Mail and Instant Messaging logs
pl: Szukaj wśród wiadomości E-Mail i Historii rozmów

en: Images
pl: Obrazki

en: Search images
pl: Szukaj wśród obrazków

en: Media
pl: Multimedia

en: Search sound and video files
pl: Szukaj wśród plików multimedialnych

en: Date _Modified
pl: Data _modyfikacji

en: Sort the most-recently-modified matches first
pl: Ostatnio zmodyfikowane na początku

en: _Name
pl: _Nazwa

en: Sort matches by name
pl: Sortuj wyniki według nazwy

en: _Relevance
pl: _Trafność

en: Sort the best matches first
pl: Najlepsze wyniki na początku

en: Reload configuration
pl: Przeładuj konfigurację

en: The configuration file has been modified by another application. Do you wish to discard the currently displayed values and reload configuration from disk?
pl: Plik konfiguracyjny został zmieniony przez inny program. Czy chcesz odrzucić obecnie wyświetlane wyniki i przeładować konfiguracje z dysku?

en: Select Path
pl: Wybierz położenie

en: The selected path is already selected for indexing and wasn't added.
pl: Wybrane położenie jest już zaznaczone do indeksowania i nie zostało dodane.

en: The selected path wasn't added. The list contains items that supercedes it and the data is already being indexed.
pl: Wybrane położenie nie zostało dodane. Lista zawiera elementy, które są już indeksowane.

en: Path not added
pl: Położenie nie zostało dodane

en: Remove obsolete paths
pl: Usuń stare położenia

en: Adding this path will obsolete some of the existing include paths. This will result in the removal of the old obsolete paths. Do you still wish to add it?
pl: Dodanie tego położenia nadpisze istniejące. Stare położenia zostaną usunięte. Czy napewno chcesz dodać nowe położenie?

en: Remove path
pl: Usuń położenie

en: Are you sure you wish to remove this path from the list of directories to be included for indexing?
pl: Czy napewno chcesz usunąć to położenie z listy katalogów które będą indeksowane?

en: Remove item
pl: Usuń element

en: Are you sure you wish to remove this item from the list of data to be excluded from indexing?
pl: Czy napewno chcesz usunąć ten element z listy danych które zostaną wyłączone z indeksowania?

en: Invalid host entry
pl: Nieprawidłowy wpis położenia

en: Remote host already present in the list.
pl: Zdalne położenie znajduje się już na liście.

en: Netbeagle Node not added
pl: Netbeagle Node nie został dodany

en: Remove host
pl: Usuń zdalne położenie

en: Are you sure you wish to remove this host from the list?
pl: Czy napewno chcesz usunąć to położenie z listy?

en: Select path
pl: Wybierz położenie

en: The selected path is already configured for external access.
pl: Wybrane położenie jest już skonfigurowane do zewnętrznego dostępu.

en: Remove public path
pl: Usuń ogólne położenia

en: Are you sure you wish to remove this entry from the list of public paths?
pl: Czy napewno chcesz usunąć ten element z listy danych które zostaną wyłączone z indeksowania?

en: Name
pl: Nazwa

en: Type
pl: Typ

en: Path
pl: Położenie

en: Pattern
pl: Wzór

en: Mail Folder
pl: Katalog pocztowy

en: Select Folder
pl: Wybierz katalog

en: Error adding path
pl: Błąd dodawania położenia

en: The specified path could not be found and therefore it could not be added to the list of resources excluded for indexing.
pl: Określone położenie nie zostało znalezione, dlatego nie zostało dodane do listy zasobów wyłączonych z indeksowania.

en: Show
pl: Wyświetlaj

en: <b>Add remote host</b>
pl: <b>Dodaj zdalne położenie</b>

en: <b>Add resource</b>
pl: <b>Dodaj zasób</b>

en: <b>Display</b>
pl: <b>Wyświetlanie</b>

en: <b>General</b>
pl: <b>Ogólne</b>

en: <b>Networking</b>
pl: <b>Sieć</b>

en: <b>Privacy</b>
pl: <b>Prywatność</b>

en: <b>Select mail folder</b>
pl: <b>Wskaż folder poczty</b>

en: Add a remote search-enabled host you wish 
    to network with.
pl: Dodaj zdalne położenie na którym chcesz dokonać wyszukiwania.

en: Add any additional paths to be included for indexing.
pl: Dodaj dodatkowe położenia do indeksowania.

en: Add any remote search-enabled hosts you wish to network with
pl: Dodaj dowolone zdalne położenia na których chcesz dokonać wyszukiwania.

en: Address
pl: Adres

en: Adjust which types of results should be visible, and in what order they should be presented when grouped by type.
pl: Określ jaki rodzaj wyników powinien być widoczny, oraz w jakiej kolejności powinny być pokazane oraz grupowane.

en: Allow external access to local search services
pl: Zezwól na zewnętrzny dostęp do lokalnych usług wyszukiwania

en: Directory Path
pl: Położenie katalogu

en: Display the search window by pressing
pl: Wyświetl okno szukania po naciśnięciu

en: Filename Pattern
pl: Wzór pliku

en: Index my home directory
pl: Indeksuj mój katalog domowy

en: Indexing
pl: Indeksowanie

en: Maximum number of results displayed
pl: Maksymalna liczba wyświetlanych wyników

en: Networking
pl: Sieć

en: Please select a resource you wish to exclude from indexing.
pl: Wskaż zasób, który chcesz wyłączyć z indeksowania.

en: Please select the mail folder you wish to exclude from indexing.
pl: Wskaż folder poczty, który chcesz wyłączyć z indeksowania.

en: Search Preferences
pl: Ustawienia wyszukiwania

en: Specify any resources, such as paths, patterns, mail folders or type of objects you wish to exclude from indexing.
pl: Określ wszelkie zasoby, takie jak ścieżki, wzory, foldery poczty lub typ obiektów które chcesz włączyć do indeksowania.

en: Specify paths that should be available for external access
pl: Zdefiniuj położenia, które powinny być dostępne dla dostępu zewnętrznego

en: Start search & indexing services automatically
pl: Uruchom usługi szukania i indeksowania automatycznie

en: Configure Desktop Search & Indexing
pl: Skonfiguruj program Desktop Search i indeksowanie

en: Configure search & indexing properties
pl: Skonfiguruj ustawienia szukania i indeksowania

en: Search & Indexing
pl: Szukanie i Indeksowanie

en: On This Computer
pl: Na tym komputerze

en: Image Directory
pl: Katalog obrazków

en: Thumbnail Directory
pl: Katalog miniatur

en: Exif Directory
pl: Katalog Exif

en: GPS Directory
pl: Katalog GPS

en: InterOperability Directory
pl: Katalog InterOperability

en: Unknown Directory
pl: Nieznany katalog

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

note: Translators: Example output: Aug 9
en: MMM d
pl: d MMMM

note: Translators: Example output: Aug 9, 2000
en: MMM d, yyyy
pl: d MMMM yyyy

note: Translators: Example output: 11:05 AM  (note h = 12-hour time)
en: h:mm tt
pl: HH:mm

note: To translators: {0} is the time of the day, eg. 13:45
en: Today, {0}
pl: Dzisiaj, {0}

note: To translators: {0} is the time of the day, eg. 13:45
en: Yesterday, {0}
pl: Wczoraj, {0}

note: To translators: {0} is the number of days that have passed, {1} is the time of the day, eg. 13:45
en: {0} days ago, {1}
pl: {0} dni temu, {1}

note: Translators: Example output: January 3, 3:45 PM
en: MMMM d, h:mm tt
pl: d MMMM, HH:mm

note: Translators: Example output: March 23 2001, 10:04 AM
en: MMMM d yyyy, h:mm tt
pl: d MMMM yyyy, HH:mm

en: {0} hour | {0} hours
pl[0]: {0} godzina
pl[1]: {0} godziny
pl[2]: {0} godzin

en: {0} minute | {0} minutes
pl[0]: {0} minuta
pl[1]: {0} minuty
pl[2]: {0} minut

note: Translators: {0} is a file size in bytes
en: {0} bytes
pl: {0} bajtów
