beagle - en to nl translation catalogue (213 entries)

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: The orientation of the tray.
nl: Richting van het mededelingengebied

en: <b>Conversations History</b>
nl: <b>Gespreksgeschiedenis</b>

en: IM Viewer
nl: IM-viewer

en: Conversations in {0}
nl: Gesprekken in {0}

en: Conversations with {0}
nl: Gesprekken met {0}

en: Search
nl: Zoeken

en: Search for data on your desktop
nl: Zoeken naar gegevens op uw computer

en: {0} result | {0} results
nl[0]: {0} resultaat
nl[1]: {0} resultaten

en: {0}-{1} of {2}
nl: {0}-{1} van {2}

en: No results were found.
nl: Niets gevonden.

en: Your search for "{0}" did not match any files on your computer.
nl: Uw zoekopdracht naar "{0}" heeft geen resultaten opgeleverd.

en: You can change the scope of your search using the "Search" menu. A broader search scope might produce more results.
nl: U kunt de zoekopdracht aanpassen via het menu "Zoeken". Een meer algemene zoekopdracht levert mogelijk meer resultaten op.

en: You should check the spelling of your search words to see if you accidentally misspelled any words.
nl: U zou eens kunnen controleren of u misschien een zoekwoord verkeerd gespeld heeft.

en: You can use upper and lower case; search is case-insensitive.
nl: U mag hoofdletters of kleine letters gebruiken, dat maakt voor het zoeken niets uit.

en: To search for optional terms, use OR.  ex: <b>George OR Ringo</b>
nl: Om naar verschillende termen tegelijk te zoeken gebruikt u ‘OR’, bijvoorbeeld: <b>George OR Ringo</b>

en: To exclude search terms, use the minus symbol in front, such as <b>-cats</b>
nl: Om zoektermen uit te sluiten zet u er een minteken voor, bijvoorbeeld: <b>-katten</b>

en: When searching for a phrase, add quotes. ex: <b>"There be dragons"</b>
nl: Bij het zoeken naar een zin, voegt u aanhalingstekens toe, bijvoorbeeld: <b>"There be dragons"</b>

en: Quick Tips
nl: Enkele tips

en: Beagle cannot be run as root
nl: Beagle kan niet worden uitgevoerd als 'root'

en: For security reasons, Beagle cannot be run as root.  You should restart as a regular user.
nl: Voor beveilingsredenen kan Beagle niet worden uitgevoerd als 'root'. U moet het opstarten als normale gebruiker.

en: Search service not running
nl: De zoekdienst draait niet

en: Start search service
nl: De zoekdienst opstarten

en: _Find:
nl: _Zoeken naar:

en: Find Now
nl: Nu zoeken

en: Type in search terms
nl: Typ hier de de zoektermen

en: Start searching
nl: Beginnen met zoeken

en: Send Mail
nl: Stuur een e-mail

en: Mobile Phone:
nl: Mobiele telefoon:

en: Work Phone:
nl: Telefoon werk:

en: Home Phone:
nl: Telefoon thuis:

en: Reveal in Folder
nl: Tonen in map

en: E-Mail
nl: E-mail

note: AddAction (new TileAction (Catalog.GetString ("Instant-Message"), InstantMessage)); FIXME: s/"gtk-info"/Gtk.Stock.Info/ when we can depend on gtk# 2.8 AddAction (new TileAction (Catalog.GetString ("Show Information"), "gtk-info", ShowInformation));
en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Title:
nl: Titel:

en: Last Edited:
nl: Laatst bewerkt:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Full Path:
nl: Volledig pad:

en: Empty
nl: Leeg

en: Contains {0} Item | Contains {0} Items
nl[0]: Bevat {0} item
nl[1]: Bevat {0} items

note: AddAction (new TileAction (Catalog.GetString ("Add to Library"), Gtk.Stock.Add, AddToLibrary));
en: Set as Wallpaper
nl: Instellen als achtergrond

en: Modified:
nl: Laatste wijziging:

en: IM Conversation
nl: On-line gesprekken

en: Name:
nl: Naam:

en: Date Received:
nl: Ontvangen op:

en: Mail attachment
nl: Mailbijlage

en: (untitled)
nl: (zonder titel)

en: Send in Mail
nl: Via e-mail verzenden

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: To:
nl: Aan:

en: From:
nl: Van:

en: Date Sent:
nl: Verstuurd op:

en: Folder:
nl: Map:

en: {0} slide | {0} slides
nl[0]: {0} dia
nl[1]: {0} dia's

en: Date Viewed:
nl: Laatste bekeken:

en: {0} page | {0} pages
nl[0]: {0} pagina
nl[1]: {0} pagina's

en: Open
nl: Openen

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Contacts
nl: Contacten

en: Calendar Events
nl: Agendanotities

en: Folders
nl: Mappen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Documents
nl: Documenten

en: Conversations
nl: Gesprekken

en: News Feeds
nl: Nieuws-stromen

en: Archives
nl: Archieven

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Today
nl: Vandaag

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: {0} week ago | {0} weeks ago
nl[0]: {0} week geleden
nl[1]: {0} weken geleden

en: In {0} week | In {0} weeks
nl[0]: In {0} week
nl[1]: In {0} weken

note: Let's say a year and a half to stop saying months
en: {0} month ago | {0} months ago
nl[0]: {0} maand geleden
nl[1]: {0} maanden geleden

en: In {0} month | In {0} months
nl[0]: In {0} maand
nl[1]: In {0} maanden

en: {0} year ago | {0} years ago
nl[0]: {0} jaar geleden
nl[1]: {0} jaar geleden

en: In {0} year | In {0} years
nl[0]: In {0} jaar
nl[1]: In {0} jaren

note: FIXME: We need filters for video in Beagle. They should land soon when entagged-sharp gets video support.
en: Unknown duration
nl: Onbekende lengte

en: Accessed:
nl: Benaderd:

en: Desktop Search
nl: Desktop doorzoeken

en: No Recent Searches
nl: Geen recente zoekopdrachten

en: Recent Searches
nl: Recente zoekopdrachten

en: Clear
nl: Wissen

en: Quit
nl: Afsluiten

note: Translators: the strings in TypeFilter.cs are for when the user * wants to limit search results to a specific type. You don't need * to give an exact translation of the exact same set of English * words. Just provide a list of likely words the user might use * after the "type:" keyword to refer to e
en: file
    files
nl: bestand
    bestanden

en: mail
    email
    e-mail
nl: mail
    email
    e-mail
    bericht
    berichten

en: im
    ims
    instant message
    instant messages
    instant-message
    instant-messages
    chat
    chats
nl: im
    ims
    instant message
    instant messages
    instant-message
    instant-messages
    chat
    chats
    expresbericht
    expresberichten

en: presentation
    presentations
    slideshow
    slideshows
    slide
    slides
nl: presentatie
    presentaties
    diavoorstelling
    diavoorstellingen
    dia-voorstelling
    dis-voorstellingen
    dia
    dia's

en: application
    applications
    app
    apps
nl: applicatie
    applicaties
    toepassing
    toepassingen
    programma
    programma's

en: contact
    contacts
    vcard
    vcards
nl: contact
    contacten
    vcard
    vcards

en: folder
    folders
nl: map
    mappen
    folder
    folders
    directory
    directories

en: image
    images
    img
nl: afbeelding
    afbeeldingen
    plaatje
    plaatjes
    foto
    foto's
    illustratie
    illustraties
    afb

en: audio
nl: audio
    geluid

en: video
nl: video
    beeld

en: document
    documents
    office document
    office documents
nl: document
    documenten
    office document
    office documenten

en: conversation
    conversations
nl: gesprek
    gesprekken
    conversatie
    conversaties

en: web
    www
    website
    websites
nl: web
    www
    website
    websites
    homepages
    webstek
    webstekken

en: feed
    news
    blog
    rss
nl: feed
    news
    nieuws
    blog
    rss

en: archive
    archives
nl: archief
    archieven
    zip-bestanden

en: person
    people
nl: persoon
    personen
    mensen
    vrienden

en: Close Desktop Search
nl: Desktop doorzoeking sluiten

en: Exit Desktop Search
nl: Desktop doorzoeking afsluiten

en: _Search
nl: _Zoeken

en: _Actions
nl: _Acties

en: Sor_t
nl: _Sorteren

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Contents
nl: In_houd

en: Help - Table of Contents
nl: Hulp - Inhoud

en: About Desktop Search
nl: Over 'Desktop doorzoeken'

en: _Everywhere
nl: _Overal

en: Search everywhere
nl: Alles doorzoeken

en: _Applications
nl: _Toepassingen

en: Search applications
nl: In toepassingen zoeken

en: _Contacts
nl: _Contacten

en: Search contacts
nl: In contacten zoeken

en: Ca_lendar events
nl: _Agendanotities

en: Search calendar events
nl: In agendanotities zoeken

en: _Documents
nl: _Documenten

en: Search documents
nl: In documenten zoeken

en: Conve_rsations
nl: _Gesprekken

en: Search E-Mail and Instant Messaging logs
nl: In e-mail en expresberichten zoeken

en: _Images
nl: _Afbeeldingen

en: Search images
nl: In afbeeldingen zoeken

en: Search sound and video files
nl: In beeld- en geluidbestanden zoeken

en: Date _Modified
nl: _Laatste wijziging

en: Sort the most-recently-modified matches first
nl: Meest recente resultaten eerst

en: _Name
nl: _Naam

en: Sort matches by name
nl: Resultaten sorteren op naam

en: _Relevance
nl: _Relevantie

en: Sort the best matches first
nl: De beste resultaten eerst

en: Reload configuration
nl: Configuratie opnieuw laden

en: The configuration file has been modified by another application. Do you wish to discard the currently displayed values and reload configuration from disk?
nl: Het configuratiebestand is door een andere toepassing gewijzigd. Wilt u de nu weergegeven waardes vervangen door de nieuwe waardes uit dit bestand?

en: Select Path
nl: Pad selecteren

en: The selected path is already selected for indexing and wasn't added.
nl: Het geselecteerde pad is niet toegevoegd, omdat het al aanwezig was.

en: The selected path wasn't added. The list contains items that supercedes it and the data is already being indexed.
nl: Het geselecteerde pad is niet toegevoegd, omdat het onderdeel is van een ander in de lijst aanwezig pad en de gegevens dus al geïndexeerd worden.

en: Path not added
nl: Pad niet toegevoegd

en: Remove obsolete paths
nl: Overbodige paden verwijderen

en: Adding this path will obsolete some of the existing include paths. This will result in the removal of the old obsolete paths. Do you still wish to add it?
nl: Toevoegen van dit pad zal enkele andere paden overbodig maken. Deze paden zullen na toevoeging verwijderd worden. Weet u zeker dat u dit pad wilt toevoegen?

en: Remove path
nl: Pad verwijderen

en: Are you sure you wish to remove this path from the list of directories to be included for indexing?
nl: Weet u zeker dat u dit pad uit de lijst met paden die geïndexeerd worden wilt verwijderen?

en: Remove item
nl: Item verwijderen

en: Are you sure you wish to remove this item from the list of data to be excluded from indexing?
nl: Weet u zeker dat u dit item wilt verwijderen van de lijst met gegevens die geïndexeerd moeten worden?

en: Invalid host entry
nl: Ongeldige host

en: Remote host already present in the list.
nl: Externe host reeds aanwezig in de lijst.

en: Netbeagle Node not added
nl: Netbeagle node niet toegevoegd

en: Remove host
nl: Host verwijderen

en: Are you sure you wish to remove this host from the list?
nl: Weet u zeker dat u deze host uit de lijst wilt verwijderen?

en: Select path
nl: Selecteer pad

en: The selected path is already configured for external access.
nl: Het geselecteerde pad is al geconfigureerd voor toegang op afstand.

en: Remove public path
nl: Publiek pad verwijderen

en: Are you sure you wish to remove this entry from the list of public paths?
nl: Weet u zeker dat u dit item uit de lijst van publieke paden wilt verwijdern?

en: Name
nl: Naam

en: Path:
nl: Pad:

en: Pattern:
nl: Patroon:

en: Mail folder:
nl: E-mailmap:

en: Select Folder
nl: Map selecteren

en: P_ath:
nl: M_ap:

en: M_ail folder:
nl: _E-mailmap:

en: P_attern:
nl: P_atroon:

en: Error adding path
nl: Fout bij toevoegen van pad

en: The specified path could not be found and therefore it could not be added to the list of resources excluded for indexing.
nl: De opgegeven map kon niet gevonden worden en is daarom niet toegevoegd aan de lijst met bronnen die niet geïndexeerd zullen worden.

en: Show
nl: Tonen

en: <b>Add Remote Host</b>
nl: <b>Externe host toevoegen</b>

en: <b>Administration</b>
nl: <b>Systeembeheer</b>

en: <b>Display</b>
nl: <b>Weergave</b>

en: <b>Exclude Resource</b>
nl: <b>Bronnen uitsluiten</b>

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: <b>Networking</b>
nl: <b>Netwerk</b>

en: <b>Select Mail Folder</b>
nl: <b>Mailmap selecteren</b>

en: Add Remote Host
nl: Externe host toevoegen

en: Add a remote search-enabled host you wish 
    to network with.
nl: Voeg een op afstand doorzoekbare host toe.

en: Add any additional paths to be included for indexing.
nl: Voeg hier de overige mappen toe die u geïndexeerd wilt hebben.

en: Add any remote search-enabled hosts you wish to network with.
nl: Voeg een willekeurig aantal op afstand doorzoekbare hosts toe.

en: Adjust which types of results should be visible, and in what order they should be presented when grouped by type.
nl: Stel in welke resultaattypen getoond moeten worden en in welke volgorde zij getoond moeten worden als op type gesorteerd wordt.

en: Allow _external access to local search services
nl: E_xterne toegang tot lokale zoekdiensten toestaan

en: Display the search window by pressing:
nl: Het zoekvenster oproepen met:

en: Exclude Resource
nl: Bron uitsluiten

en: Filename _pattern
nl: Be_standsnaampatroon

en: I_ndex my home directory
nl: _Mijn persoonlijke map indexeren

en: Index data while on battery power
nl: Ook bij accustroom data indexeren

en: Indexing
nl: Indexeren

en: Networking
nl: Netwerk

en: Please select a resource you wish to exclude from indexing.
nl: Selecteer een bron die u niet geïndexeerd wilt hebben.

en: Please select the mail folder you wish to exclude from indexing.
nl: Selecteer de E-mailmap die u niet geïndexeerd wilt hebben.

en: Search Preferences
nl: Zoekvoorkeuren

en: Select Mail Folder
nl: E-mailmap selecteren

en: Specify any resources, such as paths, patterns, mail folders or type of objects you wish to exclude from indexing.
nl: Geef alle bronnen, waaronder paden, patronen, e-mailmappen, of soort objecten, die u niet geïndexeerd wilt hebben.

en: Specify paths that should be available for external access.
nl: Geef de paden op die extern toegankelijk moeten zijn.

en: _Address:
nl: _Adres:

en: _Allow Beagle to be run as root
nl: _Beagle uit kunnen laten voeren als 'root'

en: _Folder path
nl: _Map

en: _Mail folder
nl: _E-mailmap

en: _Maximum number of results displayed:
nl: _Maximum aantal getoonde resultaten:

en: _Start search & indexing services automatically
nl: A_utomatisch de zoek- en indexeerdiensten starten

en: Configure Desktop Search & Indexing
nl: Desktop doorzoeken en indexeren configureren

en: Configure search & indexing properties
nl: Eigenschappen voor zoeken en indexeren configureren

en: Search & Indexing
nl: Zoeken en indexeren

en: On This Computer
nl: Op deze computer

en: Image Directory
nl: Afbeeldingenmap

en: Thumbnail Directory
nl: Miniaturenmap

en: Exif Directory
nl: Exif-map

en: GPS Directory
nl: GPS-map

en: InterOperability Directory
nl: InterOperability-map

en: Unknown Directory
nl: Onbekende map

note: Translators: Example output: Aug 9
en: MMM d
nl: d MMMM

note: Translators: Example output: Aug 9, 2000
en: MMM d, yyyy
nl: d MMMM yyyy

note: Translators: Example output: 11:05 AM  (note h = 12-hour time)
en: h:mm tt
nl: H:mm

note: Translators: {0} is a date (e.g. 'Today' or 'Apr 23'), {1} is the time
en: {0}, {1}
nl: {0} om {1}

note: To translators: {0} is the time of the day, eg. 13:45
en: Today, {0}
nl: Vandaag om {0}

note: To translators: {0} is the time of the day, eg. 13:45
en: Yesterday, {0}
nl: Gisteren om {0}

note: To translators: {0} is the number of days that have passed, {1} is the time of the day, eg. 13:45
en: {0} days ago, {1}
nl: {0} dagen geleden om {1}

note: Translators: Example output: January 3, 3:45 PM
en: MMMM d, h:mm tt
nl: d MMMM om H:mm

note: Translators: Example output: March 23 2001, 10:04 AM
en: MMMM d yyyy, h:mm tt
nl: d MMMM yyyy om H:mm

en: {0} hour | {0} hours
nl[0]: {0} uur
nl[1]: {0} uur

en: {0} minute | {0} minutes
nl[0]: {0} minuut
nl[1]: {0} minuten
