beagle - en to ka translation catalogue (67 entries)

en: Orientation
ka: ორიენტაცია

en: <b>Conversations History</b>
ka: <b>საუბრების პროტოკოლი</b>

en: Search
ka: ძებნა

en: _Find:
ka: _ძებნა:

en: Mobile Phone:
ka: მობილური ტელეფონი:

en: Home Phone:
ka: სახლის ტელეფონი:

en: Title:
ka: სათაური:

en: Author:
ka: ავტორი:

en: Full Path:
ka: სრული გეზი:

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Modified:
ka: მოდიფიცირებული:

en: Name:
ka: სახელი:

en: Date Received:
ka: მიღების თარიღი:

en: From:
ka: ვისგან:

en: Date Viewed:
ka: დათვალიერების თარიღი:

en: Open
ka: გახსნა

en: Application
ka: პროგრამა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Folder
ka: საქაღალდე

en: Image
ka: სურათი

en: Audio
ka: აუდიო

en: Video
ka: ვიდეო

en: Documents
ka: დოკუმენტები

en: Conversations
ka: საუბრები

en: Archive
ka: არქივი

en: Clear
ka: გაწმენდა

en: Quit
ka: გამოსვლა

en: audio
ka: აუდიო

en: _Search
ka: _ძებნა

en: _Actions
ka: _მოქმედებანი

en: _Help
ka: _დახმარება

en: _Contents
ka: _შინაარსი

en: _Applications
ka: _პროგრამები

en: Search applications
ka: ძებნა პროგრამებში

en: _Contacts
ka: _კონტაქტები

en: Search contacts
ka: ძებნა კონტაქტებში

en: _Documents
ka: _დოკუმენტები

en: Search documents
ka: ძებნა დოკუმენტებში

en: Images
ka: სურათები

en: Search images
ka: ძებნა სურათებში

en: Search sound and video files
ka: ძებნა აუდიო და ვიდეო ფაილებში

en: _Name
ka: _სახელი

en: Name
ka: სახელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Path
ka: გეზი

en: Pattern
ka: ნიმუში

en: Show
ka: ანახე

en: <b>Add resource</b>
ka: <b>რესურსის დამატება</b>

en: <b>Display</b>
ka: <b>დისპლეი</b>

en: <b>General</b>
ka: <b>ზოგადი</b>

en: <b>Networking</b>
ka: <b>ქსელი</b>

en: <b>Privacy</b>
ka: <b>პრივატობა</b>

en: Address
ka: მისამართი

en: Networking
ka: ქსელი

en: Search Preferences
ka: ძებნის პარამეტრები

en: On This Computer
ka: ამ კომპიუტერზე

en: Image Directory
ka: სურათების დირექტორია

en: Exif Directory
ka: Exif დირექტორია

en: Unknown Directory
ka: უცნობი დირექტორია

en: Today
ka: დღეს

en: Yesterday
ka: გუშინ

note: To translators: {0} is the time of the day, eg. 13:45
en: Today, {0}
ka: დღეს, {0}

note: To translators: {0} is the time of the day, eg. 13:45
en: Yesterday, {0}
ka: გუშინ, {0}

note: To translators: {0} is the number of days that have passed, {1} is the time of the day, eg. 13:45
en: {0} days ago, {1}
ka: {0} დღის წინ, {1}

en: {0} hour | {0} hours
ka[0]: {0} საათი

en: {0} minute | {0} minutes
ka[0]: {0} წუთი

note: Translators: {0} is a file size in bytes
en: {0} bytes
ka: {0} ბაიტი
